Jdi na obsah Jdi na menu
 


Amálie Black z Alminy ohrady

8. 2. 2010

Amalie Black z Alminy ohrady – Ajma

Tricolorní fenka, 36,0 cm
2× CAC, BOB, VT
Rodokmen
Výstavy
Štěňátka: A, B, E, F, J

Ajma byla má první sheltie, od které jsem se vlastně vše učila. Naštěstí musím konstatovat, že jako moje učitelka obstála na výbornou. Měla vždy velmi vyrovnanou povahu – hravou, ale klidnou, nikdy ne kousavou, ale vždy věděla, co, kdy a jak udělat, aby to bylo dobře – prostě pes diplomat.

Nepamatuji si, že bych ji někdy učila aportovat, ona to prostě uměla od přírody. Tenisové míčky a podobné hračky chytá ještě ve vzduchu a přes svou výšku je schopná hrát s kopacím míčem fotbal. To jí prostě baví. Fascinovala tím vždy kohokoli z našich návštěvníků a nosila své aportky i jim, ale nejraději dětem.

Největší její předností je krásná a chytrá hlava s nádherným pohledem.

Na své velmi početné potomstvo byla vždy velmi opatrná a s láskou jim předávala vše, co měli vědět. Při jejím posledním vrhu se jí v 7 letech narodilo celkem 8 štěňat. Nyní je již v zaslouženém psím důchodu.

Právě z těchto štěňat jsme doma neodolali a na poslední chvíli si nechali její zlatou dceru, u které mohu již nyní můžu říct, že vizáží je celá po otci (Atrej z Josefovské pevnosti) a skvělou povahu zdědila po své matce. To je naše Jessie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

XEvil 4.0 solve 99% types of captchas

(MashaTar, 13. 12. 2017 10:37)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.