Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jessie Joy z Benešovské zahrady

8. 2. 2010

 

Jessie Joy z Benešovské zahrady – Jessie

Zlatá fenka, 35,0 cm
CH BiH, Res. CACIB, 2× CAC
Displazie (DKK) neg.
Štěňátka: L, O, P, R, T

Velmi mě potěšilo, že jsem se v její povaze a exteriéru nezmýlila. Povahu rozeného diplomata má zřejmě po své matce, zálibu ve sportovní aktivitě, vizáž a srdnatost zase po svém otci. Vzhledem k jejímu mládí s ní ještě občas cloumá puberta (což se projevuje zvláštním druhem tvrdohlavosti), ale ve srovnání s jejími vrstevníky jiných plemen je to slabý odvar.

Od malinka se nechtěla smířit s naším požadavkem, že ať to na konferenčním stolku voní sebelépe, nesmí se sama obsloužit. Vůně linoucí se z čerstvé bábovky byla většinou silnější. Zajímavé bylo ji pozorovat, když ukořistila větší kus: s radostí se rozdělila s ostatními, tak si snadno vybudovala jejich respekt a stala se velmi uznávanou a oblíbenou.

Od každého ze svých spolubydlících se opravdu rychle naučila to nejlepší, co mohla: hravost od Lady, smysl pro humor od Lorda, jak si vždy uhájit své zájmy od Andry a umění diplomacie od Ajmy. A toto vše nyní s láskou předává našemu novému členu rodiny, Candymu.

Je velmi pohyblivá a aktivní, o vše, co vidí, má hned zájem a je nejrychlejší ze všech v naší smečce. Velmi ráda skáče, tím si také výborně udržuje svoji štíhlou postavu.

Nyní tráví zasloužený odpočinek u našich letitých přátel v Praze a oni nás často informují,jak se s Jessi mají a k naší velké radosti nás jezdí navštěvovat.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář